TrueTeam

Forum dla wszystkich o wszystkim ^^ oryginalnie nieprawdaż xD


#1 11-05-2009 16:35:30

SkwareK

Administrator

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 16
Punktów :   -1 

Pomysły !!!

Piszcie tutaj jakie działy tematy chcieli byście ujrzeć na naszym forum ^^ Wkońcu to my je tworzymy ^^ Co do ekipy modów przewiduje 1 na 6-7 aktywnych uczestników albo na jakiś dział ^^ i puki co jakieś próbne tygodniowe staże ^^

Offline

 

#2 11-05-2009 16:50:40

iEnvy

Hentai Fan

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 34
Punktów :   -1 

Re: Pomysły !!!

ja juz mam

pochwal sie swoim charem

Offline

 

#3 11-05-2009 18:00:42

DevastatoR

Użytkownik

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 11
Punktów :   -2 

Re: Pomysły !!!

Moje pomysły zapodam, ale powiedzcie mi czy ma to w ogóle sens ... wydaje mi się, że "tamto forum" (wiadomo chyba ocb), to był śmietnik

Ale jak już robimy coś porządnego to zróbmy ;] (z tym, że nad tym trzeba się zastanowić a nie Bumc i robimy ^^)

Więc :

1. Trzeba mieć Admina + Junior Admina (jeden admin zwykle za mało, wierzcie mi)
2. Grupę moderatorów podzielić na 2 grupy:
a) Moderator (wiadomo, wszystkie prawa do edycji postów, usuwania postów, usuwania, przenoszenia tematów)
b) Junior Moderator (prawo do edycji postów, przenoszenie tematów tylko do "Śmietnika")
3. Jakie to ma być forum ?
a) ogólno-tematyczne:
- Działy ogólne, znacznie rozbudowane działy.
b) tematyczne
- Cały dział poświęcony tematowi + Offtopic z przymrużeniem oka
- Dział z tematem BARDZO rozbudowany
4. Własna skórka musi być (aczkolwiek tutaj jest to niemożliwe )
5. Dobry serwer
6. System banów 1,3,7,14,30 dniowych oraz perm ban (trzeba walczyć z dziećmi neooo)
7. Ranga Moda i inne tego typu rangi, nieprzyznawanie bez sensu.
8. 1 mod + junior mod na 2 fora (mentor-dosciple ); Jak forum się rozrośnie, junior dostaje moda, a nowi juniorzy "przyjęci".


Taka jest moja wizja dobrego forum, prowadziłem kilka m.in. forum radia w którym grałem, forum klasowe/szkolne, forum mojej sieci osiedlowej, jedno forum ogólno-tematyczne z kumplami (z poziomu forum gdzie miało być 100 userów max, rozrosło się do 2k userów i nie dawaliśmy rady...), junior admin na jednym z for o tematyce PPC

SATAN IS HERE

Offline

 

#4 11-05-2009 18:03:16

ShadowMasti

Moderator

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 18
Punktów :   -3 

Re: Pomysły !!!

Devasta, rili nie da się własnego laya tu zrobić ? xd

Co do tematyki, zastanawiamy się - na razie chcemy ogarnąć wszystkie funkcje i wtedy zastanowimy się głębiej nad tym o czym to forum ma być. Teraz chcieliśmy po prostu "zjednoczyć" grupę aby potem "więzi" po prostu nie zanikły i aby rutyna nie wbiła się nam do życia xd

Danke za pomysły, może na gg to bardziej obgadamy ? xd

Ostatnio edytowany przez ShadowMasti (11-05-2009 18:04:39)

Offline

 

#5 11-05-2009 18:04:10

DevastatoR

Użytkownik

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 11
Punktów :   -2 

Re: Pomysły !!!

da się go zmienić, ale swojego na serwer nie zuploadujesz ....

Offline

 

#6 11-05-2009 18:06:42

SkwareK

Administrator

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 16
Punktów :   -1 

Re: Pomysły !!!

^^ bardzo sensownie rozpisane przyjrzeć się temu puki co musimy ogarnąć podstawy powłanczać wiele funkcji ^^ co do modów uwież mi każdy bd miał tydzień na przetestowanie się no chyba że nieźle podpadnie a więc bd szansa ^^ co do dużej ilości hmm puki co jest coś koło 10 osób więc narazie  ja admin co siedzi tu all time xD masti i jeszce ktoś wystarczy w miarę wzrostu apetytu bd więcej ^^ każdy osobny dział bd z niego rozliczany itp ^^ jak ja się za coś zabieam to jest profeska ^^ puki co myś nad next pomysłami i doszukuj się błędów ^^ w naszej pracy które nam nieźle ułatwią życie ^^

Offline

 

#7 11-05-2009 18:17:05

DevastatoR

Użytkownik

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 11
Punktów :   -2 

Re: Pomysły !!!

SkwareK napisał:

^^ bardzo sensownie rozpisane przyjrzeć się temu puki co musimy ogarnąć podstawy powłanczać wiele funkcji ^^

ten skrypt nie ma żadnych funkcji

SkwareK napisał:

co do modów uwież mi każdy bd miał tydzień na przetestowanie się no chyba że nieźle podpadnie a więc bd szansa ^^

moim zdaniem absolutnie zjechany pomysł xD zgłosi się 500 ludzi to poczekamy kilka lat xD wybrać osobników z góry kto się nie sprawdzi RAUS

SkwareK napisał:

co do dużej ilości hmm puki co jest coś koło 10 osób więc narazie  ja admin co siedzi tu all time xD masti i jeszce ktoś wystarczy w miarę wzrostu apetytu bd więcej ^^

nom, to jest dobry plan... co za dużo to nie zdrowo

SkwareK napisał:

jak ja się za coś zabieam to jest profeska ^^

jak ja bym się za coś zabrał (cokolwiek, np. forum o tematyce komarów podwodnych ) NA PEWNO NIE NA PUN.PL !!! Moim zdaniem niewypał no ale jeśli Tobie odpowiada, to od tego jest żeby z niego korzystać

SkwareK napisał:

puki co myśl nad next pomysłami i doszukuj się błędów ^^ w naszej pracy które nam nieźle ułatwią życie ^^

postaram się z przyjemnością

Offline

 

#8 11-05-2009 18:19:01

ShadowMasti

Moderator

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 18
Punktów :   -3 

Re: Pomysły !!!

Devasta - pun.pl było wybierane na szybko - podpowiedz co jest najkorzystniejsze.

Offline

 

#9 11-05-2009 18:20:14

Kashitekamo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 2
Punktów :   

Re: Pomysły !!!

Yo!
mój mały pomysł nie jest zbyt błyskotliwy, ale nie daje mi to spokoju. Mianowicie Galeria z różnych gier mmo/rpg/fps/itp. + Video blog. Można by pochwalić się swoim lub czyimś gameplay'em.
Btw. ten pomysł z "mod dla każdego na tydzień" dla mnie nie jest za dobry D; znacie się jakiś czas wiecie kto może ogarniać w obsłudze forum, kto jest zdyscyplinowany i sprawiedliwy . Takie moje 5 groszy do tego forum może jakoś uda się tu "coś" rozbudować.

Offline

 

#10 11-05-2009 18:24:23

Caje-e

Ojciec Dyrektor

439202
Skąd: wro
Zarejestrowany: 11-05-2009
Posty: 9
Punktów :   -1 

Re: Pomysły !!!

Kashitekamo napisał:

Yo!
Mianowicie Galeria z różnych gier mmo/rpg/fps/itp. + Video blog

Nie łatwiej osobny dział na to, gdzie każdy będzie mógł wrzucić screeny czy video =p


http://www.gimpuj.info/gallery/16684_01_05_09_12_37_03.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gildiazlo.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl www.transport07.pun.pl www.javaity.pun.pl www.klanajemnicy.pun.pl